Колір: Чорний
Матеріал: Кордура 500 ден
Ширина: 18 см.
Висота: 42 см. Центрального відділення 24 см
Глибина: 6 см
Вага: 0.3 кг.
Характеристики ткани: Особливості пошиття:
1. Кишеня 18х24 см.
2. Карман 18х16 см.
3. Кишеня 14х14 см.
4. Смуга "velcro" для розміщення неймтейпа, патча з групою крові та інших нашивок.
5. Регулювання плечового ременя за довжиною.
6. Кишеня 16х10 см.
1. Потайна кишеня 18х24 см.
2. Два бігунки для швидкого відкривання однією рукою.
1. Кріплення на липучці для прихованого носіння.
Прикріпити можна всередині барсетки під обидві руки.
Всі кишені на підкладці.
1. Кріплення в центральному відділенні.
2. Лямка швидкого розкриття однією рукою.
1. Усі шви оброблені посиленим лямівкою.
2. Органайзер на гумці 5 см завширшки для кріплення приладдя.
Виріб відповідає ДСТУ 28631-2005.
Кольори в асортименті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 5.15.b |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Кордура |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 1 |
| Відділення | 1 основне |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застібки | Молния |
| Кількість відділів | 4 |
| Стан | Нове |
| Тип сумки | Барсетка |
| Ручки | Немає |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Малий див. |
| Підкладка | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 |
| Обсяг | 3.0 |
| Призначення рюкзака | Полювання/Риболовля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴








