Колір: Хакі
Матеріал: Кордура 1000 ден
Ширина: 18 см.
Висота: 42 см. Центрального відділення 24 см
Глибина: 6 см
Вага: 0.3 кг.
Характеристики ткани: Особливості пошиття:
1. Кишеня 18х24 см.
2. Карман 18х16 см.
3. Кишеня 14х14 см.
4. Смуга "velcro" для розміщення неймтейпа, патча з групою крові та інших нашивок.
5. Регулювання плечового ременя за довжиною.
6. Кишеня 16х10 см.
1. Два бігунки для швидкого відкриття однією рукою.
о
1. Потайна кишеня 18х24 см.
1. Кріплення на липучці для прихованого носіння.
Прикріпити можна всередині барсетки під обидві руки.
Всі кишені на підкладці.
1. Кріплення в центральному відділенні.
2. Лямка швидкого розкриття однією рукою.
1. Усі шви оброблені посиленим лямівкою.
2. Органайзер на гумці 5 см завширшки для кріплення приладдя.
Виріб відповідає ДСТУ 28631-2005.
Кольори в асортименті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 5.15.b |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 1 |
| Відділення | Відділення для телефона |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застібки | Молния |
| Кількість відділів | 4 |
| Стан | Нове |
| Розмір | Малий див. |
| Тип сумки | Барсетка |
| Ручки | Немає |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Підкладка | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 |
| Обсяг | 3.0 |
| Призначення рюкзака | Полювання/Риболовля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴








