Безпечний ніж метелик тренувальний з кліпсою, навчальний тупий дитячий ніж балісонг для дитини,523-1,не
Ніж для тренувань Field 523-1 чорний з кліпсою – це гарантія абсолютної безпеки тренувань, як для вас, так і для оточуючих – з ним можна вправлятися не боячись порізів та інших поранень себе і оточуючих людей.
Закруглена і не заточена пластина повністю безпечна.
Лезо не заточене! - ніж безпечний для дітей.
Ніж метелик, балисонг Тренувальна Field 523-1 – це якісне пристосування, що дозволяє тренуватися в флиппинге і відпрацьовувати безліч інших прийомів поводження з таким типом ножів. Як такого клинка у нього немає – його роль грає пластина з отворами, які несуть як декоративну, так і практичну функцію: полегшувати вагу.
Як і в класичному балисонге, цей елемент складається, ховається в рукоятку з нержавіючої сталі. Рукоятка Field 523-1, як і у багатьох сучасних метеликів – зроблена з суцільнометалевих пластин, і розділяється уздовж на дві частини: тут вже все як в ножах класичної конструкції.
Наявність кліпси не ускладнює роботу і трюки з балисонгом , але робить процес носіння метелики на кишені досить зручним, дозволяючи не тільки швидко дістати ножа але і випадково його не втратити.
Основні переваги тренувального балисонга Field 523-1:
Є відмінним тренувальним засобом, який підходить для відпрацювання прийомів роботи з цим ножем-балисонгом.
Надійність конструкції – оскільки тут немає ніяких кнопок, пружинок, і тим більше, складних механізмів, то тут і нема чого виходити з ладу, обростати брудом і остаточно ламатися.
Навіть якщо ви вмудритеся неправильно скласти клинок або ще як-то піддати себе небезпеці, нічого страшного не станеться: закруглена і незаточенная пластина повністю безпечна.
Тренувальний ніж-балисонг Field 523-1 – простий, легкий у використанні, доступний і безпечний у зверненні, тому підходить як дітям, так і тільки захопилися балисонгами дорослим.
Увага! Для занять флиппингом балисонг повинен пройти мінімальну попередню підготовку. Різьбові з'єднання Обов'язково повинні бути посаджені на різьбовий герметик. На загублені з вини користувача гвинти і розкручені вироби Гарантія не поширюється!!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сварог |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 106 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина ножа | 215 мм |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Матова |
| Твердість ріжучого леза | 52 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Ширина леза | 17.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴







