Ніж метелик навчальний тупий дитячий тренувальний балісонг безпечний ніж для дитини, не гострий, сталевий, 522
265 ₴
- Готово до відправки
- Код: 522
- +380 (96) 855-43-32
Лезо не заточене! - ніж безпечний для дітей. Безпечний дитячий ніж для трюків 522 – це гарантія абсолютної безпеки тренувань, як для вас, так і для оточуючих – з ним можна вправлятися не боячись порізів та інших поранень себе і оточуючих людей. Закруглена і незаточенная пластина повністю безпечна. Ніж метелик, балісонг 522 – це якісне пристосування, що дозволяє тренуватися у фліппінге і відпрацьовувати безліч інших прийомів поводження з таким типом ножів. Як такого клинка у нього немає – його роль грає пластина з отворами, які несуть як декоративну, так і практичну функцію: полегшувати вагу. Як і в класичному балісонге, цей елемент складається, ховається в рукоятку з нержавіючої сталі. Рукоятка 522, як і у багатьох сучасних метеликів – зроблена з суцільнометалевих пластин, і розділяється уздовж на дві частини: тут вже все як ножах класичної конструкції. Основні переваги тренувального балисонга Field 522: Є відмінним тренувальним засобом, який підходить для відпрацювання прийомів роботи з цим ножем-балісонгом. Надійність конструкції – оскільки тут немає ніяких кнопок, пружинок, і тим більше, складних механізмів, то тут і нема чого виходити з ладу, забруднюватися і остаточно ламатися. Навіть якщо ви зможете неправильно скласти клинок або ще як-то наразити себе на небезпеку, нічого страшного не станеться: закруглена і незаточенная пластина повністю безпечна. Тренувальний ніж-балісонг Field 522 – простий, легкий у використанні, доступний і безпечний у зверненні, тому підходить як дітям, так і дорослим, які тільки захопилися балісонгами. Увага! Для занять фліппінгом (англ. "обертання") балісонг повинен пройти мінімальну попередню підготовку. Різьбові з'єднання Обов'язково повинні бути посаджені на різьбовий герметик (або як варіант - на лак для нігтів). На загублені з вини користувача гвинти і розкручені вироби Гарантія не поширюється!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Легка Хода |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 220 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.8 см |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 100 г |
- Ціна: 265 ₴









